Łódź jednoosobowa

Dętka pneumatyczna łodzi jednoosobowej jest konstrukcji 4-komorowej. Posiada wężyki wlotowo - wylotowe służące do napełnienia komór powietrzem, a także wężyki przepływowe służące do przemieszczania powietrza z komory do komory. Do wężyków przepływowych przymocowane są zaciskacze, służące do zamknięcia przepływu powietrza między komorami. Łódź jest wyposażona w podłogę, w którą od strony wewnętrznej wklejona jest wersja podstawowa (skrócona) Instrukcji Użytkowania. Podłoga jest przymocowana na stałe do dętki pneumatycznej. Łódź posiada w zestawie płetwo-rękawice służące do odpychania się podczas pływania na wodzie. Dętka pneumatyczna wyposażona jest w zawór bezpieczeństwa i zawór wlotowy służący do pompowania łodzi z butli sprężonego powietrza. Do boku dętki pneumatycznej przymocowane są linki burtowe ułatwiające wejście do łodzi z wody. W części dziobowej umieszczony jest uchwyt z linką cumowniczą. Łódź jednoosobowa jest pakowana w pokrowiec transportowy zapinany na klamry, wyposażony w uchwyt ręczny, pasek do przenoszenia na ramieniu i szlufki umożliwiające przymocowanie go do pasa biodrowego. W pokrowcu znajduje się kieszeń na woreczek naprawczy, który jest również dołączony do zestawu.
  • Łódź jednoosobowa
  • Łódź jednoosobowa
  • Łódź jednoosobowa

Materiały do pobrania

ŁÓDŹ JEDNOOSOBOWA to jeden z produktów w kategorii Łodzie pneumatyczne. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404