2013

Pierwszy kontrakt w Armenii na blisko 1 mln USD zawarty

Lubawa Armenia S.A., spółka zależna Lubawa S.A., w związku z gwarancją kontraktową otrzymaną wczoraj ze strony Ministerstwa Obrony Republiki Armenii zainicjowała realizację swojego pierwszego kontraktu na dostawę 80 zestawów wielozakresowych pokryć maskujących na rzecz tego Klienta. Każdy z zestawów zawiera 12 multispektralnych pokryć maskujących o wymiarach 6x3 m. Zawarta umowa będzie realizowana do końca pierwszego kwartału 2014 roku. Wartość kontraktu opiewa na blisko 1 mln USD.

Czytaj dalej

Lubawa S.A. wygrała przetarg na dostawy flag dla OBWE

Lubawa S.A. podpisała 13 grudnia br. umowę ramową z Organizacją Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE) na dostarczanie przez najbliższych pięć lat flag z logotypem OSCE (Organization for Security and Co-operation in Europe) oraz flag międzynarodowych, flagietek oraz proporczyków.

Czytaj dalej

Podsumowanie Kongresu PolandAfrica

Prawie 30 przedstawicieli rządów państw afrykańskich wysokiego szczebla przyjechało 26-27 listopada z wizytą na Kongres PolandAfrica. W Łodzi swoje prelekcje wygłaszali zarówno przedstawiciele rządu polskiego, państw afrykańskich jak i polscy przedsiębiorcy. Lubawa S.A. na kongresie reprezentowała sektor militarny.

Czytaj dalej

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, niosą ze sobą refleksję na temat mijającego roku. W tym miejscu dziękujemy za współpracę i wspólne kształtowanie naszej działalności.

Czytaj dalej

Lubawa S.A. otrzymała kolejną dotację z NCBiR

Utworzone z Instytutu Metali Nieżelaznych, Instytutu Odlewnictwa, Instytutu Transportu Samochodowego, OBRUM Sp. z o.o. oraz Lubawy S.A. konsorcjum otrzymało z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju dotację w wysokości 6,4 mln PLN. Blisko 1,6 mln PLN zostało przyznane Lubawie.

Czytaj dalej