2009

Kamizelki dla Lublińca

Jednostka Wojskowa Nr 4101 w Lublińcu, rozstrzygnęła postępowanie na: dostawę kamizelek kuloodpornych dla wojsk specjalnych

Czytaj dalej

Krewniacy

Ogólnopolska akcja społeczna Krewniacy.pl korzysta ze wsparcia logistycznego, które zapewnia namiot pneumatyczny z oferty Lubawa SA.

Czytaj dalej

Cło i Granica 2009

Lubawa SA szuka nowych rynków dla swoich wyrobów. Stąd udział w targach Cło i Granica skierowanych do służb państwa, w których firma dotychczas była obecna sporadycznie.

Czytaj dalej

DSEi 2009 w Londynie

Lubawa SA prezentowała swoją ofertę podczas jednych z największych targów systemów i wyposażenia obronnego, Defensce Systems & Equipment International Exhibition 2009, które odbywały się w Londynie od 8 do 11 września.

Czytaj dalej

Zespół Naukowo-Przemysłowy i Lubawa

Lubawa SA została zaproszona na specjalne posiedzenie organu doradczo-analitycznego działającego przy Radzie Uzbrojenia funkcjonującej przy urzędzie Ministra Obrony Narodowej.

Czytaj dalej

Transgothica 2009

Maraton Transgothica to największy i najtrudniejszy w Polsce rajd offroadowy. 1000 km w błocie, po bezdrożach, zmagania się z terenem i własnymi słabościami.

Czytaj dalej

MSPO 2009

Podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach spółka Lubawa została zaproszona do zaprezentowania swojej oferty w ramach wystawy Sił Zbrojnych organizowanej przez Inspektorat Wsparcia SZ.

Czytaj dalej