BAZA STELAŻOWA WS NS-26

Baza Stelażowa WS (NS-26) jest kompletnym zestawem logistycznym, przeznaczonym do zakwaterowania Użytkowników w warunkach polowych oraz ich izolacji od wpływu niekorzystnych czynników zewnętrznych, m.in.: warunków atmosferycznych oraz działania bezkręgowców (insekty) oraz kręgowców (płazy, gady, ptaki i ssaki) niebezpiecznych dla zdrowia i życia człowieka. Wykorzystanie Bazy / Namiotu jest uniwersalne. Spełnia wymogi do zakwaterowania 6 osób z ich wyposażeniem (jeden namiot).

Namiot NS-26 przystosowany jest do użytkowania we wszystkich warunkach terenowych (górzystych, wyżynnych, nizinnych, pustynnych, lesisto-jeziornych, itp.) oraz strefach klimatycznych (podbiegunowa, umiarkowana i międzyzwrotnikowa) w tym, także w warunkach dużej wilgotności powietrza i podłoża, dużym nasłonecznieniu oraz niskich temperatur, intensywnych odpadów deszczu i śniegu. Zakres temperatur zewnętrznych do użytkowania namiotu od -30°C do +60°C. Temperatura komfortowa wewnątrz namiotu od +18°C do +21°C bez względu na strefy klimatyczne przy zastosowaniu dodatkowego sprzętu np. klimatyzatora, nagrzewnicy, agregatów.


Charakterystyka NAMIOTU NS-26:
 • stelaż wykonany ze zunifikowanych profili aluminiowych o konstrukcji umożliwiające szybkie rozłożenie,
 • czasza wykonana z unikalnej tkaniny z powleczeniem elastomerowym zapewniającym maskowanie w bliskiej podczerwieni oraz zapewniającej refleks cieplny i świetlny wewnątrz namiotu,
 • dwa wejścia szczytowe,
 • dodatkowe drzwi zabezpieczone moskitierą służące do przewietrzania namiotu,
 • cztery okna o konstrukcji trójwarstwowej,
 • podłoga zintegrowana z czaszą namiotu w celu zapewnienia szczelności,
 • wewnętrzna podpinka podnosząca komfort termiczny,
 • cztery rękawy techniczne do podłączenia nagrzewnicy / klimatyzatora,
 • cztery otwory wentylacyjne – ograniczające efekt kondesacji pary wodnej,
 • zewnętrzne tropiki – stosowane w celu podniesienia komfortu termicznego oraz zapewnienia maskowania namiotu,
 • możliwość łączenia szeregowego namiotów lub szeregowego / równoległego - z wykorzystaniem uniwersalnego łącznika namiotowego.
 • BAZA STELAŻOWA WS NS-26

Materiały do pobrania

BAZA STELAŻOWA WS NS-26 to jeden z produktów w kategorii Namioty stelażowe. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404