PLECAK PATROLOWY PPWS TAJFUN-37 WERSJA 2.0

  • MSPO
PPWS Tajfun-37 wersja 2.0 to plecak taktyczny, który w porównaniu do poprzednika posiada zmieniony, innowacyjny na polskim i światowym rynku stelaż i system nośny. Stelaż skutecznie niweluje obciążenie z ramion na biodra, dzięki czemu umożliwia przenoszenie większego obciążenia na dalszą odległość, nie ograniczając przy tym ruchów użytkownika. Specyficzne ułożenie szelek plecaka sprawia, że możliwy jest swobodny ruch górnych kończyn, dzięki uwolnieniu przestrzeni barkowej. Pozwala to m.in. na bezproblemowe złożenie się do strzału zarówno z bronią krótką, jak i długą. Ponadto dzięki zastosowaniu w szelkach klamry ROC, możliwe jest noszenie plecaka w sposób tradycyjny. System nośny posiada szeroki, dwustopniowy zakres regulacji. Wersja 2.0 w porównaniu do poprzednika różni się również specjalnie zaprojektowanym systemem kompresji połączonym z pasem biodrowym, Dzięki czemu zapewniona zostaje lepsza stabilizacja plecaka, co korzystnie wpływa na komfort użytkownika.

Plecak posiada dwie niezależne komory zaprojektowane, aby umożliwić użytkownikowi wykorzystanie całej dostępnej przestrzeni. Komora główna posiada dwie zamykane na zamek kieszenie. Tylna część komory głównej została obszyta sześcioma rzędami taśm systemu PALS/MOLLE oraz rzepem, dzięki czemu możliwe jest skonfigurowanie wnętrza plecaka wg. potrzeb użytkownika, dodatkowo naszyto taśmę gumową w formie tuneli, pozwalających zamocować drobne przedmioty. Otwarty przedział służyć ma do przenoszenia odzieży czy też większych przedmiotów. Komora wyposażona została również w system montażu przedmiotów, takich jak np. butelka lub bidon, których przemieszczanie wewnątrz plecaka w trakcie użytkowania może powodować dyskomfort. Komorę przednią wyposażono w trzy otwarte przedziały oraz zapinaną na zamek kieszeń z siatki konstrukcyjnej. Obie komory posiadają zapięcia umożliwiające montaż systemu hydracyjnego typu Camelback i wyjścia uszczelnione gumowanym materiałem na wyprowadzenie rurki systemu hydracyjnego lub przewodów. Przód plecaka wyposażono w dwie płaskie kieszenie. Większa kieszeń posiada dwa pionowe, umieszczone po bokach, zapinane na zamek, wejścia. Mniejsza otwierana jest za pomocą poziomego, umieszczonego w górnej części, zamka. PPWS Tajfun-37 posiada podwójne dno, wykorzystane jako kieszeń do przenoszenia pokrowca przeciwdeszczowego. Plecak na zewnątrz, posiada taśmy systemu PALS/MOLLE do troczenia dodatkowych zasobników i kieszeni.
  • PLECAK PATROLOWY PPWS TAJFUN-37 WERSJA 2.0
  • PLECAK PATROLOWY PPWS TAJFUN-37 WERSJA 2.0

Materiały do pobrania

PLECAK PATROLOWY PPWS TAJFUN-37 WERSJA 2.0 to jeden z produktów w kategorii Plecaki transportowe. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404