ŁÓDŹ ROZPOZNAWCZA ŁRM

Łódź rozpoznawcza ŁRM przeznaczona jest do pływania na wodach śródlądowych dla 4-5 ludzi z pełnym ekwipunkiem wojskowym przy pomocy wioseł lub silnika zaburtowego o mocy do 15 KM z krótką kolumną S i masie do 50 kg.

Parametry nautyczne łodzi pozwalają na bezpieczną przeprawę przy sile wiatru do 4o w skali Beauforta i regularnych falach o maksymalnej wysokości do 0,3m a nieregularnych falach o maksymalnej wysokości do 0,5m. Łódź może być zrzucana na spadochronie.

Łódź wykonana jest z tkaniny poliestrowej powleczonej dwustronnie kauczukiem chloroprenowym, posiada 6 niezależnych komór pneumatycznych połączonych wężykami przepływowymi. Zastosowane materiały nadają łodzi odporność na działanie środków do likwidacji skażeń, materiałów pędnych i smarów oraz wody morskiej.

ŁRM jest wyposażona w podłogę składaną, kpl. składanych wioseł, dulek, lin części zapasowych i materiałów naprawkowych oraz pompkę nożną. Całość zapakowana jest w pokrowiec o podwyższonej wytrzymałości.
  • ŁÓDŹ ROZPOZNAWCZA ŁRM
  • ŁÓDŹ ROZPOZNAWCZA ŁRM
  • ŁÓDŹ ROZPOZNAWCZA ŁRM
  • ŁÓDŹ ROZPOZNAWCZA ŁRM
  • ŁÓDŹ ROZPOZNAWCZA ŁRM

Materiały do pobrania

ŁÓDŹ ROZPOZNAWCZA ŁRM to jeden z produktów w kategorii Łodzie pneumatyczne. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404