Centrum prasowe

Aktualności

Kamizelka Lifeguard Spec QR uhonorowana nagrodą DEFENDER

XX Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach, dla Spółek z Grupy Kapitałowej LUBAWA SA przebiegł pod hasłem NOWOŚCI PRODUKTOWYCH. Z dumą informujemy, że jedna z nowości jaką jest kamizelka Lifeguard Spec QR z oferty spółki Lubawa SA uhonorowana została prestiżową nagrodą DEFENDER.

Kamizelka kuloodporna LIFEGUARD SPEC QR, przeznaczona jest dla uzbrojonych formacji mundurowych. Z uwagi na swoją funkcjonalność kamizelka stanowi lekką kamizelkę kuloodporną zintegrowaną z platformą do przenoszenia oporządzenia taktycznego.

Kamizelka posiada dwupunktowy system szybkiego wypięcia kamizelki w sytuacjach awaryjnych (takich jak pożar, wpadnięcie do wody, konieczność udzielenia pomocy medycznej, itp.).

Kamizelka wyposażona jest w tzw. taśmowy system ewakuacji rannych. System pozwala na szybką ewakuację osoby rannej (użytkownika kamizelki). Dzięki zastosowaniu powyższego systemu, osoba ewakuowana, jest przenoszona na plecach, osoby ewakuującej.

Warto podkreślić, że masa kamizelki w ukompletowaniu bazowym, przy możliwie największej powierzchni chronionej oraz zachowaniu wymaganych parametrów ochronnych oraz funkcjonalności kamizelki wynosi tylko 4,80 kg (rozmiar L). W tym miejscu zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, którą znajdą Państwo w NOWOŚCI PRODUKTOWE!

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404