Skip to main content

SPRZĘT MINERSKI I ROZPOZNAWCZO-ZAPOROWY

Zestaw sprzętu minerskiego i rozpoznawczo-zaporowego to kompletne rozwiązanie przeznaczone do wykonywania działań inżynieryjnych w terenie. Przystosowany jest do wykorzystania przez pododdziałyi oddziały wojsk inżynieryjnych w ciągu całego roku, w temperaturze otoczenia od –30°C do +50°C, w każdych warunkach pogodowych, przy wilgotności względnej powietrza zwiększonej do 100%. W procesie opracowywania zestawu aktywnie uczestniczył użytkownik końcowy, a sam wyrób został pozytywnie zaopiniowany przez Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej.
Zestaw obejmuje łącznie ponad 130 elementów, wśród których między innymi można wymienić:
  • Moduł wykrywacza min z zestawem macek minerskich z grotami
  • Moduł kotwiczki z linką, zwijakiem, zbloczem, karabińczykiem i szarpakiem
  • Moduł dowódcy z GPS-em naręcznym, notatnikiem wodoodpornym, dalmierzem, kompasemi dermatografem
  • Moduły taśmy mierniczej 100 m i 20 m ze zwijakami, szpilkami, karabińczykami i pokrowcami
  • Moduł oznakowania ze statywami chorągiewek i zawieszkami
  • Wyposażenie dodatkowe, takie jak plecak saperski 45 l, latarka, megafon, cechy minerskie, trójnógz głowicą, lusterko inspekcyjne i wiele innych.

Materiały do pobrania

SPRZĘT MINERSKI I ROZPOZNAWCZO-ZAPOROWY to jeden z produktów w kategorii SPRZĘT DO ROZMINOWYWANIA I EOD . Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404