Namiotowe stanowisko operacyjno-kryzysowe

Namiotowe Stanowisko Operacyjno – Kryzysowe stanowi kompleks namiotów wraz z wyposażeniem, które mogą być stosowane w sytuacjach kryzysowych oraz innych działaniach operacyjnych przez Centra Zarządzania Kryzysowego, Policję, Wojska Operacyjne, Wojska Obrony Terytorialnej, Państwową Straż Pożarną.

Skład zestawu może być dowolnie skomponowany w zależności od zakresu działań, liczebności zespołu, czy miejsca w którym wykonywane są zadania. Stanowisko wyposażone jest w dwa podstawowe segmenty tj. namiot techniczny NST-71 oraz mniejszy namiot N-27. Namiot NST-71 stanowi przestrzeń, która może być stosowana jako miejsce dekontaminacji pojazdu, poboru wymazów do badań, czy po zamknięciu ścian szczytowych miejsce magazynowania sprzętu, pojazdów oraz przestrzeń do pracy zespołu osób (np. stanowisko dowodzenia). po wcześniejszym podpięciu podłogi, podpinki i ewentualnie ścian działowych. Namiot N-27 jest elementem łącznika, który stanowi także miejsce pracy, magazynowania, przestrzeni noclegowej, wypoczynkowej dla zespołu ludzi. Wyposażony jest w dwa wejścia dodatkowe na bocznych płaszczyznach namiotu co pozwala na stosowanie go jako elementu spinającego dwa namioty techniczne NST-71. Namioty wyposażone są w standaryzowane śluzy, które pozwalają w dowolny sposób łączyć namioty NST-71 i N-27, tworząc zestawy dopasowane do potrzeb bieżąco przeprowadzanych działań.

Zestawy są wyposażone w standardowe oświetlenie, nagrzewnicę oraz wyposażenie bytowe (ilość dobierana zgodnie z zapotrzebowaniem użytkownika).

N-27

N-27 jest namiotem uniwersalnym, przeznaczonym do wykonywania różnorodnych zadań wymagających izolacji od wpływu niekorzystnych warunków atmosferycznych. N-27 może być stosowany jako namiot sypialniany, szpitalny (zabezpieczenia medycznego), stanowisko dowodzenia, magazyn polowy, itp. Namiot jest przystosowany do użytkowania w różnych warunkach terenowych i klimatycznych, w tym także przy dużej wilgotności powietrza i dużym nasłonecznieniu (zakres temperatur zewnętrznych od -30°C do +50°C).

Charakterystyka:
 • Konstrukcję nośną namiotu stanowi stelaż, wykonany ze zunifikowanych profili aluminiowych.
 • Dwuspadowa konstrukcja stelaża pozwala na swobodny spływ wody opadowej.
 • Czasza wykonana z tkaniny trudnopalnej, podwieszana do stelaża za pomocą linek podciągowych, minimalizujących czas niezbędny do rozstawiania namiotu.
 • Cztery wejścia umieszczone po jednym na każdej ścianie namiotu.
 • Dwa okna o trójwarstwowej konstrukcji umieszczone po jednym na każdej ścianie bocznej namiotu.
 • Dwa otwory służące do podłączenia nagrzewnic / klimatyzatora.
 • Podłoga, połączona na stałe z czaszą namiotu – wykonana z trudnopalnej tkaniny powlekanej PVC.
 • Możliwość łączenia szeregowego namiotów.
 • Tropik, wykonany z tkaniny poliestrowej trudnopalnej.
 • Podpinka, wykonana z dzianiny / tkaniny trudnopalnej.
 • Namiot dostępny w kolorze: khaki / beżowym / pomarańczowym / białym.

NST-71

Namiot NST-71 jest wielkogabarytowym uniwersalnym namiotem, przeznaczonym do wykonywania różnorodnych zadań wymagających izolacji od wpływu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Namiot może być stosowany, jako namiot sypialniany, szpitalny (zabezpieczenia medycznego), stanowisko dowodzenia, magazyn polowy, itp. Namiot jest przystosowany do użytkowania w różnych warunkach terenowych i klimatycznych, w tym także przy dużej wilgotności powietrza i dużym nasłonecznieniu (zakres temperatur zewnętrznych od -30°C do +50°C).
 • NAMIOTOWE STANOWISKO OPERACYJNO-KRYZYSOWE
 • NAMIOTOWE STANOWISKO OPERACYJNO-KRYZYSOWE
 • NAMIOTOWE STANOWISKO OPERACYJNO-KRYZYSOWE
 • NAMIOTOWE STANOWISKO OPERACYJNO-KRYZYSOWE

Materiały do pobrania

Namiotowe stanowisko operacyjno-kryzysowe to jeden z produktów w kategorii Namioty stelażowe. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404