NAMIOT NPSO-30

Namiot npso-30 jest namiotem przeznaczonym głównie do celów dekontaminacyjnych, ale może służyć również jako namiot dowodzenia, sypialny, medyczny, itp. Czasza namiotu jest wykonana w technologii dwustronnego powleczenia gumą, a konstrukcja namiotu jest przystosowana do łączenia modułowego. Każdy namiot posiada dwie identyczne ściany szczytowe, standardowo wyposażone wwejście usytuowane centralnie, zamykane na zamki błyskawiczne. Drzwi wejściowe można rolować dogóry i w stanie zwiniętym mocować na taśmy z klamrami. Otwory wejściowe okolone są kołnierzem, który umożliwia łączenie bezpośrednie z identycznym kołnierzem drugiego namiotu tworząc ustawienie namiotu szeregowo. Do podłączenia przewodów nagrzewnic lub klimatyzatora oraz kabli, służą cztery rękawy techniczne duże i cztery rękawy techniczne małe. Czasza namiotu jest na stałe wklejona w podłogę i stelaż pneumatyczny. Stelaż posiada również wklejone uchwyty służące do mocowania oświetlenia i innych urządzeń wewnątrz namiotu. Namiot posada zamocowaną w części sufitowej siatkę służącą do podwieszenia sprzętu medycznego lub innego wyposażenia. Namiot może być doposażony w kotary, ścianki działowe i linie dekontaminacyjne w zależności od jego przeznaczenia. Namiot jest wyposażony w zewnętrzny stelaż metalowy, służący jako dodatkowe zabezpieczenie konstrukcji pneumatycznej w czasie spadków ciśnienia lub uszkodzenia jednej z dętek pneumatycznych podczas np. działań wojennych. Stelaż sztywny można rozłożyć z ziemi, bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu. Naciąganie czaszy namiotu pneumatycznego na stelaż sztywny również może odbywać się z ziemi za pomocą systemu linek i bloczków.
  • NAMIOT NPSO-30

Materiały do pobrania

NAMIOT NPSO-30 to jeden z produktów w kategorii Namioty pneumatyczne. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404