ŁĄCZNIK DO NAMIOTÓW

Łącznik do namiotów może służyć jako namiot przejściowy dla większej grupy namiotów, a także baz szpitalnych lub wojskowych. Czasza łącznika jest wklejona na stałe do podłogi i stelaża oraz wykonana jest z tkaniny jednostronnie powleczonej odpornej na działanie czynników atmosferycznych. Na wszystkich czterech ścianach umieszczone są drzwi zamykane na zamki błyskawiczne, z możliwością rolowania i spinania na klamry. Stelaż pneumatyczny łącznika wykonany jest z tkaniny dwustronnie powleczonej o dobrej odporności na ścieranie. Stelaż jest konstrukcji dwukomorowej, każda komora wyposażona jest w komplet zaworów. Podłoga łącznika z możliwością wypinania, wklejona jest na stałe do czaszy i wykonana jest z tkaniny antypoślizgowej. Dodatkowo łącznik wyposażony jest w kabel z dwoma wtyczkami o IP54. Wewnątrz łącznika na stelażu umieszczone są także uchwyty umożliwiające podpięcie oświetlenia, siatki lub innego sprzętu. Łącznik jest przystosowany do łączenia modułowego za pomocą kołnierzy do zarówno starego (NP-16, NP-26, NP-38) jak i nowego typu namiotów. W skład zestawu wchodzi również zestaw naprawczy i pokrowiec z osprzętem umożliwiającym przymocowanie łącznika do gruntu. Całość pakowana jest w opakowanie transportowe zapinane na taśmy z klamrami zatrzaskowymi.
  • ŁĄCZNIK DO NAMIOTÓW
  • ŁĄCZNIK DO NAMIOTÓW
  • ŁĄCZNIK DO NAMIOTÓW

Materiały do pobrania

ŁĄCZNIK DO NAMIOTÓW to jeden z produktów w kategorii Namioty pneumatyczne. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404