BAZA PNEUMATYCZNA WS (NP-38 WS)

BAZA PNEUMATYCZNA WS stanowi skonteneryzowany, autonomiczny moduł zawierający namioty pneumatyczne NP-38 WS wraz z kompletnym, niezbędnym wyposażeniem kwatermistrzowskim – przeznaczony do rozwinięcia kwatery polowej dla 60 żołnierzy. Jest przystosowana do rozwinięcia w warunkach polowych, w różnych warunkach terenowych i klimatycznych, w tym także przy dużej wilgotności powietrza i dużym nasłonecznieniu (zakres temperatur zewnętrznych od – 30⁰C do + 50⁰C).

Charakterystyka namiotu NP-38 WS:
  • stelaż pneumatyczny wykonany z tkaniny poliamidowej, dwustronnie powleczonej kauczukiem chloroprenowym, posiadającej wysoką szczelność gazową, o bardzo dobrych parametrach wytrzymałościowych. Przystosowany do pompowania z butli wysokociśnieniowej, za pomocą pompki elektrycznej, mieszka nożnego oraz automatycznego systemu pompowania i dopełniania. Wyposażony w zawory bezpieczeństwa zabezpieczające komory pneumatyczne stelaża przed uszkodzeniem wskutek przekroczenia ciśnienia nominalnego. Budowa stelaża czteroprzęsłowa, dwukomorowa,
  • podłoga połączona na stałe z czaszą i stelażem w sposób gwarantujący wodoszczelność, wykonana z tkaniny poliestrowej, dwustronnie powlekanej kauczukiem chloroprenowym, wodoodpornej, antyprzebiciowej (odpornej na przebicie elementami tępymi, podczas użytkowania zgodnie z przeznaczeniem), antypoślizgowej. Progi wejściowe wykładane w dół, o wysokości minimum 120 mm, łączące się z drzwiami w sposób gwarantujący swobodne wejście oraz szczelność przy podnoszeniu i blokowaniu pionowo. Do podłogi wszyte na stałe, umieszczone symetrycznie w po cztery na każdym dłuższym boku rączki pozwalające na oburęczne uchwycenie w celu przeciągnięcia namiotu,
  • czasza w kształcie zbliżonym do połowy przeciętego wzdłuż osi walca, wykonana opcjonalnie z tkaniny:
    • zasadniczej poliamidowej, z zewnętrznym powleczeniem chlorosulfonowanym polietylenem CSM (hypalon) i od wewnątrz mieszanką neoprenową z pastą aluminiową zapewniającą refleks cieplny oraz świetlny. Posiada wysoką odporność na ozon i starzenie atmosferyczne, właściwości samogasnące, wysokie parametry wytrzymałościowe oraz dobrą wodoszczelność,
    • zasadniczej poliestrowej, trudnopalnej, w kamuflażu leśnym, z powleczeniem jednostronnym od wewnątrz mieszanką neoprenową i pastą aluminiową zapewniającą refleks cieplny oraz świetlny. Tkanina zapewnia maskowanie w świetle widzialnym oraz bliskiej podczerwieni. Poszczególne elementy czaszy zszyte są z uszczelnieniem maszynowym, co zapewnia trwałość i wodoszczelność połączeń.
  • BAZA PNEUMATYCZNA WS (NP-38 WS)

Materiały do pobrania

BAZA PNEUMATYCZNA WS to jeden z produktów w kategorii Namioty pneumatyczne. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404