KT SHELTER MODEL M4

Model M4 przeznaczony jest do pełnienia funkcji mobilnego schronienia w każdych warunkach atmosferycznych. Hangar jest optymalnym rozwiązaniem do celów serwisowania samolotów oraz pojazdów wojskowych w terenie. Konstrukcja jest mobilna i można wyposażyć ją w ochronę balistyczną oraz przeciw wykryciu przez radar oraz promienie podczerwone. Hangar można wyposażyć w warstwę izolacyjną w celu zapewnienia ogrzewania i chłodzenia. W skład serii M wchodzi 7 przenośnych, odpornych na warunki atmosferyczne Hangarów o różnych rozmiarach, które odpowiadają wysokim wymaganiom. Wszystkie one bazują na tej samej, opatentowanej technologii umożliwiającej szybkie rozłożenie w każdej sytuacji bez użycia ciężkiego sprzętu. Przeznaczone są do użycia w ekstremalnych warunkach w zastosowaniach przemysłowych, obronnych oraz do zarządzania sytuacjami kryzysowymi w każdym klimacie.
  • KT SHELTER MODEL M4

Materiały do pobrania

KT SHELTER MODEL M4 to jeden z produktów w kategorii Hangary. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404