URZĄDZENIA SAMOHAMOWNE DO APLIKACJI TRUDNYCH

Urządzenie samohamowne przeznaczone jest do zastosowań w trudnych warunkach pracy. Specjalna konstrukcja polegająca na odseparowaniu kluczowych elementów mechanicznych od wpływu czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, kurz czy tłuszcz powoduje pewne działanie mechanizmu bez względu na środowisko pracy. Dzięki temu urządzenie może być stosowane w miejscach, gdzie typowe rozwiązania nie sprawdzają się lub bardzo szybko zużywają. Oprócz pewnego zabezpieczenia przed upadkiem, pełnej odporności na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych urządzenie opcjonalnie może być wyposażone w dźwignię do ewakuacji pracownika.
  • mechanizm umożliwia swobodne przemieszczanie się pracownika w czasie pracy i zabezpiecza przed upadkiem z wysokości w sytuacji awaryjnej,
  • w pełni odseparowany od negatywnego wpływu czynników zewnętrznych mechanizm zapewnia optymalne działanie w środowiskach trudnych np. w kopalniach, rafineriach, tankowcach, przemyśle ciężkim itp.
  • wskaźnik zadziałania zapewnia wizualną weryfikację przydatności sprzętu do dalszego użycia,
  • opcjonalna funkcja ewakuacyjna: realizowana jest przy użyciu dźwigni z napędem odseparowanym od negatywnego działania czynników zewnętrznych, umożliwia opuszczanie i podnoszenie pracownika, posiada wbudowany hamulec zabezpieczający niekontrolowanemu rozwijaniu liny, zapewnia funkcjonalność ochrony przed upadkiem nawet w momencie wciągania lub opuszczania pracownika.
Urządzenie wyposażone jest w linę stalową (opcjonalnie stalową linę nierdzewną) o średnicy 5 mm i długości 25,5 lub 39 m. Urządzenie posiada oznaczenie CE i jest zgodne z normą dotyczącą urządzeń samohamownych (PN-EN 360).
  • URZĄDZENIA SAMOHAMOWNE DO APLIKACJI TRUDNYCH

Materiały do pobrania

URZĄDZENIA SAMOHAMOWNE DO APLIKACJI TRUDNYCH to jeden z produktów w kategorii Urządzenia samohamowne specjalne. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404