Skip to main content

ZINTEGROWANY WIELOZAKRESOWY PANCERZ MODUŁOWY IMMA

Wykorzystując posiadany potencjał, doświadczenie i wiedzę z zakresu ochrony balistycznej i kamuflażu stworzyliśmy pierwszy na świecie zintegrowany system ochrony pojazdu przed zniszczeniem. System ten składa się z dwóch warstw i łączy w sobie cechy charakterystyczne dla ochrony balistycznej (spodnia warstwa kompozytu) oraz maskowania (wierzchnia warstwa). Dzięki temu połączeniu obiekt zostaje zabezpieczony przed pociskami i odłamkami powstałymi podczas wybuchu, a wierzchnia warstwa kamuflująca pojazd, która może mieć dowolne wybarwienie i wzór, zapewnia maskowanie obiektu w zakresie optycznym, bliskiej podczerwieni i chroni przed detekcją termiczną oraz radarową.

Ochrona w zakresie:
  • VIS, specjalny wzór kamuflażu mobilnego doskonale się komponuje z naturalnym otoczeniem i zapewnia skuteczną ochronę przed optycznymi systemami rozpoznawczymi oraz uzbrojonym i nieuzbrojonym okiem,
  • NIR, właściwości reemisyjne skutecznie naśladują otoczenie naturalne dając ochronę przed urządzeniami noktowizyjnymi,
  • TIR, redukcja promieniowania termalnego do 85%,
  • RADAR, dwukierunkowe tłumienie radarowe do poziomu 20 db

Materiały do pobrania

ZINTEGROWANY WIELOZAKRESOWY PANCERZ MODUŁOWY IMMA to jeden z produktów w kategorii Wyposażenie pojazdów. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404