Skip to main content

PROFILOWANE DOPANCERZENIE

Zapewniamy zindywidualizowane rozwiązania dla szerokiego zakresu pojazdów. Niniejszymi rozwiązaniami ochronnymi są sprawdzone produkty, których efektywność została zademonstrowana w strefach walki na całym świecie. Opancerzenie dodatkowe jest to lekki system ochronny, który wymaga kilku zmian technicznych pojazdu, zasadniczo podwyższając poziom ochrony.

Dodatkowo, oprócz zdolności do ochrony przeciwko pociskom wystrzeliwanym z poszczególnych rodzajów broni, opancerzenie dodatkowe wytrzymuje wiele innych rodzajów oddziaływań - drgania i wstrząsy. To opancerzenie jest odporne na działanie promieni UV, chemikaliów i środków odkażających. Dodatkowo, opancerzenie cechuje odporność na wielokrotne uderzenia co zapewnia załodze wysoki stopień ochrony, podczas gdy ich pojazd zostanie wielokrotnie trafiony pociskami lub odłamkami.

Technologia opancerzenia dodatkowego jest dostępna w szerokim zakresie możliwości. Te zindywidualizowane rozwiązania zapewniają użytkownikom system ochrony dostosowany do indywidualnych potrzeb i poszczególnych typów pojazdów. Szeroki wachlarz technologii i materiałów może zapewnić użytkownikom końcowym najwyższy poziom ochrony przed zagrożeniami balistycznymi.

Materiały do pobrania

PROFILOWANE DOPANCERZENIE to jeden z produktów w kategorii Wyposażenie pojazdów. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404