Skip to main content

OCHRONA SYSTEMÓW OPTOELEKTRONICZNYCH

Rozwiązania dla stacji obronnych i optoelektroniki zapewniają ochronę zarówno przeciw amunicji o ołowianym rdzeniu jak i amunicji przeciwpancernej zgodnie z międzynarodowymi normami takimi jak NATO STANAG 4569 poziom I-IV oraz specyficznymi wymogami klienta.

Systemy ochronne są lekkimi konstrukcjami, które nieznacznie zwiększają masę pojazdu, wpływając niezauważalnie na zwrotność. Zindywidualizowane rozwiązania, pasujące do obecnych obrotnic mogą być rozwijane w bliskiej współpracy z producentami niniejszych obrotnic, co daje możliwość zapewnienia użytkownikom systemu ochrony dopasowanego do indywidualnych potrzeb, określonych wymagań wagowych i poszczególnych typów pojazdów. Niska masa systemu ochronnego zapewnia mniejsze obciążenie i większą dynamikę pojazdu, co powoduje obniżenie kosztów utrzymania i większą ładowność.

Ochrona system optoelektronicznych charakteryzuje się wysoką odpornością na wielokrotne uderzenia co zapewnia załodze wysoki stopień ochrony, podczas gdy ich pojazd zostanie wielokrotnie trafiony pociskami lub odłamkami. Gwarantuje to wysoki poziom możliwości przetrwania w krytycznym etapie misji. Stacje obronne i systemy optoelektroniczne są dostępne dla pojazdów lekkich, transporterów opancerzonych i czołgów.

Materiały do pobrania

OCHRONA SYSTEMÓW OPTOELEKTRONICZNYCH to jeden z produktów w kategorii Wyposażenie pojazdów. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404