Skip to main content

LEKKA OSŁONA SIATKOWA

Lekka osłona siatkowa dedykowana jest do ochrony pojazdów i innych obiektów wojskowych przed skutkami przeciwpancernych pocisków kumulacyjnych typu PG 7W i PG7WM. System składa się z pojedynczych modułów siatki dostosowanych do wymiarów chronionego obiektu.
KLUCZOWE CECHY:
  • Lekka rama, wykonana z kompozytu lub ze stopu aluminium.
  • Linki wykonane z materiału o dużej wytrzymałości na rozciąganie.
  • Pokrycie chroniące siatkę przed skutkami oddziaływania warunków atmosferycznych.
  • Napięcie linek jest realizowane poprzez naciągnięcietkaninowych opasek na bokach ramyi unieruchomienie ich za pomocą taśm z rzepami.
  • W miejscu skrzyżowań linek zamontowane są elementy metalowe uniemożliwiająceprzemieszczanie się linek.

Pojedyncze moduły siatki tworzące system ochronny są połączone ze sobą za pomocą sztywnych przegubów śrubowych lub opasek z taśm wyposażonych w rzepy. Moduły siatki są montowane do obiektu za pomocą regulowanych wsporników ustalających odległość siatki od chronionej powierzchni.

Rozwiązanie cechuje się niską wagą –waga samej siatki z kształtkami to jedynie 4,75 kg/m2. Waga całego panelu jest uzależniona od kształtu i wymiarów ramy.Wyrób objęty zgłoszeniem patentowym w trybie EPO / PCT, numer zgłoszeniapatentowego EP19461550A.

Materiały do pobrania

LEKKA OSŁONA SIATKOWA to jeden z produktów w kategorii Wyposażenie pojazdów. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404