INDYWIDUALNY EKRAN MASKUJĄCY

Indywidualny Ekran Maskujący (IEM) jest systemem wyposażenia indywidualnego żołnierza, przeznaczonym do maskowania. Specjalny wzór kamuflażu doskonale komponuje się z naturalnym otoczeniem i zapewnia skuteczną ochronę przed optycznymi systemami rozpoznawczymi. Zapewnia wysoki poziom maskowania w paśmie widzialnym, środkach termowizyjnych i noktowizyjnych. W znaczący sposób zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Cztery połączone ze sobą płachty IEM są podstawowym rozmiarem pozwalającym na maskowanie S-PD-O.

W skład IEM wchodzi Ekran Maskujący Tkaninowy (EMT), Ekran Maskujący Dzianinowy (EMD) oraz wyposażenie umożliwiające kotwienie do gruntu oraz napinanie. masa kompletnego IEM wynosi 2750 g.

EMT ma kształt prostokątny o wymiarach 2,30 x 1,90 m. Zasadnicza część poszycia Ekranu Maskującego Tkaninowego wykonana jest z trudnopalnej tkaniny poliestrowej z jednostronnym powleczeniem elastomerowym ze specjalnymi domieszkami.

Ekran Maskujący Dzianinowy (EMD) jest pokryciem dodatkowym wykonanym z dzianiny poliestrowej o wyjątkowej strukturze 3D. Unikalna budowa dzianiny w znacznym stopniu redukuje promieniowanie termalne.

Właściwości:
  • wysoka wodoszczelność EMT: 400 hPA,
  • tkanina samogasnąca,
  • pętle do mocowania ekranów,
  • wytrzymały system łączenia dowolnej ilości ekranów ze sobą tworząc większe powierzchnie,
  • możliwość używania jako improwizowanego schronienia, awaryjnych noszy oraz płachty biwakowej,
  • dedykowane opakowanie transportowe zgodne z systemem montażowym MOLLE/PALS.
  • INDYWIDUALNY EKRAN MASKUJĄCY
  • INDYWIDUALNY EKRAN MASKUJĄCY
  • INDYWIDUALNY EKRAN MASKUJĄCY

Materiały do pobrania

INDYWIDUALNY EKRAN MASKUJĄCY to jeden z produktów w kategorii Kamuflaż indywidualny. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404