KOMBINEZON OLYMPIA EOD

Kombinezon OLYMPIA EOD jest najnowszym i najbardziej zaawansowanym projektem kombinezonu przeciwodłamkowego. Jest to kompletny strój zapewniający najwyższy poziom ochrony przed czterema głównymi zagrożeniami, związanymi z rozbrajaniem materiałów wybuchowych (EOD) oraz improwizowanym rozbrajaniem materiałów wybuchowych (IEDD) jakimi są odłamki, nadciśnienie, siła uderzeniowa oraz gorąco.

Poszycie zewnętrzne jest skonstruowane z certyfikowanego materiału o zmniejszonej palności, o nazwie Nomex®. Materiał ten może również stanowii poszycie dla hełmu wchodzącego w skład stroju, zapewniając optymalną ochronę przed palnością towarzyszącą eksplozjom wywołanym przez ładunki wybuchowe.

Kluczową cechą kombinezonu Olympia jest pancerny system ochronny, który tworzy doskonałą ochronę przed eksplozją i jednocześnie nie ogranicza czynności ruchowych, elastyczności czy poczucia komfortu. O najwyższy poziom ochrony zadbano w krytycznych obszarach ciała ludzkiego, których obrażenia grożą śmiercią np. szyja, klatka piersiowa i pachwiny, zgodnie z normą STANAG 2920 V50 w zakresie od 1,900 m/sek do 450 m/sek. Poziomy te mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.
  • KOMBINEZON OLYMPIA EOD
  • KOMBINEZON OLYMPIA EOD
  • KOMBINEZON OLYMPIA EOD
  • KOMBINEZON OLYMPIA EOD

Materiały do pobrania

KOMBINEZON OLYMPIA EOD to jeden z produktów w kategorii EOD. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404