NAMIOTY PNEUMATYCZNE NPJ

Namioty NPJ mogą służyć jako baza dla personelu strażackiego, ratowniczego, jako namioty do dekontaminacji, sypialne, szpitalne, itp. Czasza namiotu jest wklejona na stałe do podłogi i stelaża oraz wykonana jest z tkaniny jednostronnie powleczonej odpornej na działanie czynników atmosferycznych. Na ścianach przednich umieszczone są drzwi zamykane na zamki błyskawiczne, z możliwością rolowania i spinania na klamry. Dodatkowo istnieje możliwość wypięcia całej ściany przedniej. Na ścianach bocznych umieszczone są cztery okna (po dwa na jedną ścianę) trójwarstwowe składające się z moskitiery wszytej na stałe, folii przeźroczystej i zasłonki z tkaniny zasadniczej. Stelaż pneumatyczny wykonany jest z tkaniny dwustronnie powleczonej o wysokiej odporności na ścieranie. Stelaż jest konstrukcji dwukomorowej, każda komora wyposażona jest w komplet zaworów. Podłoga namiotu z tkaniny antypoślizgowej wklejona jest na stałe do czaszy i stelaża pneumatycznego namiotu. Dostępna jest również w konfiguracji pozwalającej na jej wypinanie. Dodatkowo namiot wyposażony jest we wpinaną na rzepy podpinkę poprawiającą właściwości termiczne i kabel z wtyczką i gniazdem IP44. Wewnątrz namiotu opcjonalnie może zostać umieszczony także rękaw wentylacyjny. W standardzie do stelaża przymocowane są na stałe uchwyty umożliwiające podpięcie oświetlenia, siatki lub sprzętu medycznego. W skład zestawu wchodzi również zestaw naprawczy i pokrowiec z osprzętem umożliwiającym przymocowanie namiotu do gruntu. Namiot przystosowany jest do łączenia modułowego z innymi namiotami za pomocą specjalnych kołnierzy. Całość pakowana jest w opakowanie transportowe zapinane na taśmy z klamrami zatrzaskowymi.

Materiały do pobrania

NAMIOTY PNEUMATYCZNE NPJ to jeden z produktów w kategorii Namioty pneumatyczne. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 21 854 000 zł. i został w całości opłacony