NAMIOTY PNEUMATYCZNE NP

Namioty serii NP mogą służyć jako baza dla personelu strażackiego, ratowniczego, lub jako namioty do dekontaminacji, sypialniane, szpitalne, itp.

Czasza namiotu wykonana z tkaniny dwustronnie powleczonej odpornej na działanie czynników atmosferycznych wklejona jest na stałe do stelaża.

Na ścianach przednich umieszczone są wejścia z drzwiami zamykanymi na zamki błyskawiczne, z możliwością rolowania i spinania na klamry.

Na ścianach bocznych umieszczone są okna trójwarstwowe składające się z moskitiery wszytej na stałe, folii przeźroczystej i zasłonki z tkaniny zasadniczej (ilość okien standardowo uzależniona od rozmiarów namiotu, na życzenie klienta może ulec modykacji).

Stelaż pneumatyczny konstrukcji dwukomorowej wykonany jest z tkaniny dwustronnie powleczonej o wysokiej odporności na ścieranie. Każda komora stelaża wyposażona jest w komplet zaworów.

Podłoga namiotu z tkaniny antypoślizgowej wklejona jest na stałe do czaszy namiotu. Dostępna jest również w konguracji pozwalającej na jej wypinanie. Dodatkowo, namiot opcjonalnie wyposażany jest we wpinaną na rzepy lub mocowaną na taśmy elastyczne podpinkę poprawiającą właściwości termiczne produktu.

Wewnątrz namiotu opcjonalnie może zostać umieszczony także rękaw wentylacyjny, kotary poprzeczne lub wzdłużne oraz siatka poddachowa montowana na stałe pomiędzy stelażem a czaszą namiotu. W standardzie do stelaża przymocowane są na stałe uchwyty umożliwiające podpięcie opraw i instalację oświetlenia, lub drobnego sprzętu medycznego.

W skład zestawu wchodzi również zestaw naprawczy i pokrowiec z osprzętem umożliwiającym przymocowanie namiotu do gruntu. Namiot przystosowany jest do łączenia modułowego z innymi namiotami lub łącznikiem za pomocą specjalnych kołnierzy.

Całość zestawu pakowana jest w opakowanie transportowe zapinane na taśmy z klamrami zatrzaskowymi.

Materiały do pobrania

NAMIOTY PNEUMATYCZNE NP to jeden z produktów w kategorii Namioty pneumatyczne. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 21 854 000 zł. i został w całości opłacony