Makieta pneumatyczna KTO Rosomak

Makieta ma na celu pozorowanie działań, odwrócenie uwagi od rzeczywistych obiektów, ściągnięcie ognia przeciwnika, a także wprowadzenie w błąd co do wielkości sił, ilości i jakości uzbrojenia. Oferowana makieta stanowi przykład możliwości produkcyjnych, technologicznych i koncepcyjnych producenta.

Makiety pneumatyczne przeznaczone do pozoracji KTO Rosomak w zakresie:
  • widzialnym
  • termalnym
  • makieta pneumatyczna służy do pozoracji wozu w otoczeniu sprzętu faktycznego, a także w środowisku złożonym wyłącznie z makiet sprzętu,
  • pojazd zbudowany jest na st elażu pneumatycznym,
  • poszycie wozu jest wykonane z materiału maskującego, a elementy kształtujące sylwetkę oraz szczegóły charakterystyczne dla wyposażenia pojazdu są z tworzywa sztucznego, sklejki wodoodpornej, aluminium i stali.
  • MAKIETA PNEUMATYCZNA KTO ROSOMAK

Materiały do pobrania

MAKIETA PNEUMATYCZNA KTO ROSOMAK to jeden z produktów w kategorii Makiety pneumatyczne. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404