Skip to main content

WIELOZAKRESOWY KAMUFLAŻ MOBILNY

Kamuflaż mobilny zapewnia wielozakresową ochronę VIS, NIR, TIR, RADAR – imituje teksturę naturalnego środowiska, liści, terenu dając wrażenie przestrzeni i zapewniając podwyższoną ochronę w środowiskach leśnych.
  • VIS, specjalny wzór kamuflażu mobilnego doskonale się komponuje z naturalnym otoczeniem i zapewnia skuteczną ochronę przed optycznymi systemami rozpoznawczymi oraz uzbrojonym i nieuzbrojonym okiem,
  • NIR, właściwości reemisjne skutecznie naśladują otoczenie naturalne dając ochronę przed urządzeniami noktowizyjnymi,
  • TIR, redukcja promieniowania termalnego do 85%,
  • RADAR, dwukierunkowe tłumienie radarowe do poziomu 20 db (zgodnie z badaniami wykonanymi przez WITU – Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia w Warszawie),
  • wysoka wytrzymałość na zrywanie i rozdzieranie,
  • niska waga produktu,
  • szybki montaż i demontaż kamuflażu mobilnego,
  • łatwy dostęp do wszystkich paneli.

Materiały do pobrania

WIELOZAKRESOWY KAMUFLAŻ MOBILNY to jeden z produktów w kategorii Kamuflaż mobilny. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404