ZBIORNIKI SZYBKOROZSTAWIALNE

Zbiorniki szybkorozstawialne o pojemności od 5 do 20 m3 są przeznaczone do magazynowania wody. Cały zestaw składa się z jednoelementowego stelaża wykonanego ze stali, lin spinających stelaż oraz poszycia z tkaniny gumowanej. Zbiornik służy do magazynowania cieczy, z możliwością jej odprowadzania przez nasady W 75, umieszczone na dwóch ścianach bocznych. Poszycie jest przymocowane do stelaża na stałe. Zbiorniki są konstrukcją jednoelementową, która spełnia określone wymogi rozstawiania. Poszczególne przęsła stelaża połączone są ze sobą zawiasami. Całość zamykana jest za pomocą 2 stalowych bolców, wkładanych w zawiasy zamykające górny i dolny. Poszycie jest przymocowane na stałe, za pomocą sznura o grubości 6 mm. Nasady W 75 umieszczone na ścianach bocznych służą do podłączenia odpowiedniego sprzętu, umożliwiającego opróżnienie zbiornika. Do poziomych dolnych elementów stelaża, przymocowane są gumowe stopki, które ułatwiają rozstawienie zbiornika i umożliwiają domknięcie bolca przy zawiasie zamykającym dolnym. Cztery stalowe liny spinające są montowane na uszkach, przy górnej części stelaża. Stanowią one dodatkowe zabezpieczenie konstrukcji.
  • ZBIORNIKI SZYBKOROZSTAWIALNE
  • ZBIORNIKI SZYBKOROZSTAWIALNE
  • ZBIORNIKI SZYBKOROZSTAWIALNE
  • ZBIORNIKI SZYBKOROZSTAWIALNE

Materiały do pobrania

ZBIORNIKI SZYBKOROZSTAWIALNE to jeden z produktów w kategorii Zbiorniki na ciecze. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404