Zbiornik przewoźny Origami 10m3

Zbiornik Origami o pojemności 10 m3 służy do magazynowania wody podczas trwania akcji ratowniczych i gaśniczych. Podstawowe elementy konstrukcji zbiornika to poszycie wykonanez tkaniny PCV oraz wkłady usztywniające naroża. Wkłady te są umieszczonew narożnych kieszeniach zbiornika. Kieszenie są przypinane do dna zbiornika za pomocą karabińczyków. Na dnie zbiornika umieszczone zostały uchwyty służące do suszenia zbiornika po użytkowaniu. Zbiornik został wyposażony w nasadę C-75 umożliwiającą podłączenie węża strażackiego w celu napełnienia zbiornika, oraz nasadę C-110 z blokadą odpływu, umożliwiającą opróżnianie zbiornika (gdy zbiornik jest napełniony, a blokada odpływu zamknięta, istnieje możliwość zdjęcia pokrywy nasady C-110 i podłączenia węża ssawnego). Na jednej ze ścian zbiornika umieszczona została skrócona wersja Instrukcji Użytkowania, etykieta zawierająca podstawowe dane techniczne zbiornika, oraz wskaźnik poziomu ilości wodyw zbiorniku. Ściany boczne zostały dodatkowo wyposażone w kieszenie, w które wkładana jest rurka aluminiowa stanowiąca dodatkowe zabezpieczenie konstrukcji. Zbiornik został wyposażony w zestaw naprawczy, który służy do wykonywania drobnych napraw. Całość jest pakowana w pokrowiec transportowy zapinany na zamek błyskawiczny, wyposażony w uchwyty do przenoszenia zbiornika przez 2 osoby.

Zbiornik otrzymał pozytywną rekomendację Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu
  • Zbiornik przewoźny Origami 10m3

Materiały do pobrania

ZBIORNIK PRZEWOŹNY ORIGAMI 10M3 to jeden z produktów w kategorii Zbiorniki na ciecze. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404