KABINA DO DEKONTAMINACJI 1 SEGMENTOWA

Pneumatyczna kabina do dekontaminacji z PVC przeznaczona jest do oczyszczania, odkażania i dezynfekcji personelu pracującego w odzieży ochronnej oraz osób poszkodowanych.

Konstrukcja

Stelaż pneumatyczny kabiny wykonany jest z tkaniny poliestrowej powleczonej obustronnie polichlorkiem winylu (PVC). Kabina ma jedną komorę pneumatyczną wyposażoną w dwa zawory wlotu/wylotu powietrza i jeden zawór bezpieczeństwa. Stelaż można napełniać przy pomocy butli ze sprężonym powietrzem, sprężarki elektrycznej lub pompki nożnej.

Każda kabina posiada 2 leżące naprzeciw siebie wejścia – wyjścia oraz specjalne rękawy wyposażone na końcach w rękawice umożliwiające prowadzenie czynności odkażania z zewnątrz kabiny. Przezroczysta powierzchnia ponad otworami na ręce zapewnia pełną widoczność poszkodowanego i umożliwia precyzyjne działanie z zewnątrz. Wymienne dno w formie brodzika przypinane jest do dolnej dętki stelaża za pomocą rzepów, natomiast wymienna zasłona z folii, również za pomocą rzepów, zamocowana jest do dętek górnych oraz elementów pionowych stelaża.

Kabina standardowo wyposażona jest w linię natryskową zawierającą 8 dysz natryskowych. Dodatkowo dostępny jest manipulator ręczny umożliwiający kierunkową i precyzyjną aplikację płynu odkażającego.

Wyposażenie standardowe

W skład wyposażenia kabiny do dekontaminacji wchodzą:
  • pokrowiec
  • zestaw naprawczy
  • komplet szpilek i śledzi
  • KABINA DO DEKONTAMINACJI 1 SEGMENTOWA

Materiały do pobrania

KABINA DO DEKONTAMINACJI 1 SEGMENTOWA to jeden z produktów w kategorii Dekontaminacja. Pełna specyfikacja oraz pozostałe produkty w tej kategorii dostępne są pod poniższymi odnośnikami.

Naszym klientom i interesantom zapewniamy szybką i sprawną obsługę. W przypadku pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 30.054.000 zł i został w całości opłacony, BDO 000010404