Lubawa S.A. na II edycji targów IFRE-EXPO

Lubawa S.A. na II edycji targów IFRE-EXPO

W dniach 07-09 czerwca Lubawa S.A. wzięła udział w Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych, które odbyły się już po raz drugi na terenie Targów Kielce. Spółka przedstawiła podczas targów swoją najnowszą ofertę dedykowaną Straży Pożarnej i Służbom Ratowniczym.


Na stoisku zewnętrznym, które zajęła Spółka, zaprezentowano między innymi: innowacyjny mobilny Hangar M1, zbiornik Origami o pojemności 10m³, kombinezon do pracy w wodzie Red 4 oraz Lekki Kombinezon Odłamkoodporny - Trudnopalny. Prezentowane produkty powstały w celu usprawnienia pracy służb ratowniczych, a technologie zastosowane przy ich produkcji istotnie wpływają na komfort użytkowania oraz ich skuteczność. Dzięki temu, wszystkie produkty Lubawa S.A. z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród zwiedzających.

Lubawa S.A. należy do grona założycieli Klastra Ratownictwa i aktywnie wspiera rozwój tej branży poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań wspomagających codzienną pracę służb ratowniczych.

Dziękujemy za możliwość zaprezentowania naszych nowości produktowych oraz Państwa zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy również do zapoznania się z fotorelacja z wydarzenia.