2014

Lubawa S.A. na konferencji poświęconej dostawom dla UNHCR

Przedstawiciele Lubawa S.A. wzięli udział w konferencji poświęconej postępowaniom przetargowym dla organizacji UNHCR. W siedzibie organizacji w Budapeszcie spotkali się wyselekcjonowani dostawcy produktów pomocowych z całego świata, którzy zgłosili się do przetargu.

Czytaj dalej

Grupa Lubawa: Miranda zabezpieczyła przyszłą sprzedaż

Moce produkcyjne Mirandy, której jedna z hal włókienniczych spłonęła w ubiegłym miesiącu, zostały już w większości zabezpieczone przez kooperację wewnątrz Grupy oraz współpracę z podwykonawcami zewnętrznymi. Realizacja zamówień w tym roku odbędzie się zgodnie z planem - zapewnił Marcin Kubica, Prezes Zarządu Lubawa S.A.

Czytaj dalej

Hełmy MCH MID w Policji

Lubawa S.A. dostarczyła 13 grudnia 2013 roku pierwsze hełmy bojowe uSi MCH MiD funkcjonariuszom Centralnego Biura Śledczego, Biura Operacji Antyterrorystycznych, Samodzielnych Pododdziałów i Sekcji Antyterrorystycznych w komendach wojewódzkich Policji.

Czytaj dalej

Lubawa S.A. testuje siatki Qinetiq do zatrzymywania pojazdów

Spółka Lubawa S.A. zorganizowała przy współpracy Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej pokaz dynamiczny siatek X-NET firmy Qinetiq, które służą do zatrzymywania pojazdów. Nad poprawnym przebiegiem testów czuwał płk Andrzej Rytwiński – Komendant POSG.

Czytaj dalej