Lubawa SA - kolejna prezentacja

Najnowsze wzory kamizelek kuloodpornych przeznaczonych dla żołnierzy sił specjalnych i osób szczególnie chronionych oraz próbki balistycznych osłon z polietylenu pokazano podczas prezentacji dla delegacji rządowej jednego z krajów - potencjalnych klientów Lubawy SA.

Kolejnym etapem współpracy z klientem będą pierwsze testy sprzętu w kraju odbiorcy. Z uwagi na życzenie klienta jego dane nie mogą zostać w tej chwili ujawnione.

To kolejna prezentacja wyrobów o najbardziej zaawansowanej technologii i przeznaczonych do szczególnych misji. Podczas pokazu zaprezentowano polietylenowe wkłady balistyczne profilowane do kamizelek kuloodpornych oraz z przeznaczeniem do opancerzenia sprzętu wojskowego i specjalnego. Lubawa SA zaprezentowała gotowe wyroby oraz próbki, który były poddane wnikliwym próbom certyfikowanych instytutów badawczych, w tym strzeleniom z kilku typów amunicji - zgodnie z międzynarodowymi normami.

Lubawa SA opracowuje kolejne systemy ochrony balistycznej dla żołnierzy i funkcjonariuszy oddziałów specjalnych. Pokazano kilkanaście wzorów kamizelek ochronnych wchodzących w skład systemów oraz będących uzupełnieniem propozycji do zadań wyspecjalizowanych i innych, niż typowe działania bojowe.

Lubawa SA zaprezentowała także swoje wyroby z materiałów powlekanych, w tym namioty pneumatyczne oraz odzież i kombinezony ochronne. Cała paleta propozycji znalazła uznanie u potencjalnego odbiorcy.

  • Utworzono .

Kontakt

tel.: +48 62 737 5777
fax: +48 62 737 5708
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubawa S.A. ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, NIP 744-00-04-276, REGON 510349127, KRS 0000065741, Prowadzony przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto I Wilda W Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy wynosi 21 854 000 zł. i został w całości opłacony